تابلو سازی ماهان

از گذشته تا حال فعالیت در زمینه تابلوسازی رونق داشته است ، بطوری که بعد از گذشته سال‌ها نه تنها نیاز به صنعت تابلو سازی کاسته نشده ، بلکه با افزایش رقابت بین کسب و کارها ، پیشرفت تکنولوژی و ظهور انواع مدل‌های تابلو ، تقاضا برای ساخت انواع تابلو سازی افزایش یافته است.

تابلو‌هایی که با انواع مدل‌ها ، طرح‌ها و رنگ‌ها سعی در جلب توجه مخاطب ویژه خود هستند. به بیان دیگر، تابلوی سر درب مغازه اولین عامل شناسایی و ارتباط با مشتری و جذب مخاطب می‌باشد.

بدون شک هر کسب و کاری برای آغاز فعالیت خود نیاز به تابلو تبلیغاتی دارد؛ تابلویی که بتواند توجه مخاطب و عموم را به خود جلب کند و در عین زیبایی قادر باشد ، بهترین و مفیدترین اطلاعات را درباره حوزه کاری شما به بیننده تابلو انتقال دهد.

چرا که مردم از طریق اطلاعات و طراحی‌هایی که در ساخت تابلو تبلیغاتی بکار گرفته شده است می‌توانند کسب و کارهای مختلف را از یکدیگر شناسایی کنند.

در بیان کلی، تابلوها مهمترین شناسنامه و هویت کسب و کار شما در تبلیغات محیطی می‌باشند، تابلو سازی در تهران به دلیل رقابت بالایی که بین اصناف وجود دارد از اهمیت ویژه‌ایی برخوردار است ، در نتیجه در طراحی، ساخت و کیفیت تابلوسازی دقت فراوانی داشته باشید.

مسلما یکی از جلوه‌های بصری زیبایی شهر ، وجود انواع تابلو تبلیغاتی در سطح شهر می‌باشد

انواع تابلو سازی

تابلو سازی چلنیوم

تابلو چلنیوم به تابلو هایی گفته می شود که حرف های آن به حالت برجسته نوشته شوند و جنس سطح رویی حرف های آن از نوع پلکسی گلس کار شده باشد

تابلو راهنما

تابلو راهنما به تابلوهایی گفته می‌شود که به منظور راهنمایی افراد و مراجعه کنندگان برای پیدا کردن مکان موردنظرشان، بکار گرفته می‌شود.

فلکسی 3

تابلو فلکسی یا تابلو فلکس فیس (Flex Face) به دلیل مقرون به صرفه بودن و مقاومت دربرابر شرایط جوی مختلف، بسیار پرکاربرد است.

تابلو پلکسی

تابلو پلکسی از پلاکسی گلاس تشکیل شده است. این متریال نوعی پلیمر می‌باشد که از شفافیت بالایی همانند شیشه برخوردار است اما مانند آن شکننده نیست.

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس هم قابل استفاده در محیط بیرون و هم داخل است. محتوای تبلیغاتی این تابلو در داخل یک باکس شیشه‌ای یا طلق قرار می‎گیرد.

تابلو حروف استیل

تابلو حروف استیل به دلیل مقاومت بالایی که در برابر رطوبت و شرایط مختلف دارند و همچنین زیبایی چشمگیرشان بسیار در صنعت تابلو سازی کاربرد دارند.

اخبار و تازه ها

اهمیت و نقش گرافیک و هنر طراحی در تابلو سازی

اهمیت و نقش گرافیک و هنر طراحی در تابلو سازی

/
طراحی یکی از عناصر اصلی در تابلوسازی می باشد؛ یک تابلو تبلیغاتی عل…
لامپ های اس ام دی در تابلوسازی

لامپ های اس ام دی در تابلوسازی

/
لامپ های SMD جزء دسته لامپ های ال ای دی می باشد که پیشرفته تر…
مزایای حروف استیل

مزایای حروف استیل

/
بر اساس نما و متریالی که بکار گرفته میشود، تبلوسازی انواع مختلف…

نمونه کار ها ما

برخی مشتریان